Witaj!

Cieszę się, że trafiłeś/aś na ten mały skrawek wirtualnej przestrzeni.
Długo mi zajęło zdobycie i zagospodarowanie go, ale dzięki pomocy życzliwych i pomocnych ludzi udało się. Dziękuję Sasza. Dziękuję Piotrze.

Plan był taki, abyś miał/miała dostęp do miejsca, gdzie będzie można znaleźć informacje na temat treningu uważności metodą Eline Snel oraz zajęć prowadzonych przeze mnie w Lublinie i okolicy. Miał to być w zasadzie stały blok informacyjny plus aktualizowane terminy treningów, warsztatów i spotkań z uważnością.

Jednak mój przyjaciel zasugerował mi, by strona była żywa, by pojawiały się na niej wpisy, choćby krótkie, odnoszące się do uważności oraz jej implementacji do zwykłej codzienności, w tym także do pracy z dziećmi.

Wydało mi się to słuszne. Nie dlatego, żebym uważała, że mam jakieś wyjątkowe przesłanie do przekazania światu, ale dlatego, że uważność, tak jak życie, jest dynamiczna i można jej ziarna zasiewać w coraz to nowe przestrzenie, które zamieszkujemy – czy to wewnętrznie czy zewnętrznie. Zapraszam więc do zaglądania do mojego „przydomowego ogródka”.

Zachęcam do praktykowania uważności, na wzór żaby (czy żabki), która potrafi wiele więcej niż nam się na ogół wydaje…

Leave a comment

Kontakt

510 052 932
uwaznazabka.kontakt@gmail.com
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.